Затверджено «Правила благоустрою території Чопської міської територіальної громади»

Дата: 21.12.2023 10:57

На засіданні 42 сесії від 13 грудня було затверджено «Правила благоустрою території Чопської міської територіальної громади».

Правила благоустрою території Чопської міської територіальної громади визначають порядок благоустрою та утримання об'єктів благоустрою Чопської міської територіальної громади, регулюють права та обов'язки учасників правовідносин у сфері благоустрою території громади, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку на території громади.

Правила спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, і є обов’язковими для виконання на території Чопської міської територіальної громади всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування, органами самоорганізації населення, а також громадянами, у тому числі іноземцями та особами без громадянства.

Детальніше із Правилами можна ознайомитися за посиланням.