Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку (ФОТО)

Дата: 26.12.2023 10:44

Сьогодні, 26 грудня, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку. Надійшла додаткова дотація з державного бюджету органам місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією рф, за ІV квартал 2023 року, у сумі 13 801 400 гривень, із яких 13 721 400,0 гривень направлено на «Реконструкцію каналізаційної очисної споруди в м. Чоп, Закарпатська область» по Програмі охорони навколишнього природного середовища населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки» та 80 000,0 гривень на виконання рішення ради оборони області від 15 грудня 2023 №47 «Про посилення заходів безпеки на території Закарпатської області» щодо підвищення  рівня безпеки дітей, які навчаються в закладах освіти, шляхом встановлення на входах до закладів рамок стаціонарного металодетектора.