Привітання з Новим роком!

Дата: 31.12.2023 05:26

Шановні мешканці Чопської міської територіальної громади!

Щиро вітаємо Вас із прийдешнім Новим роком!

Завершується 2023 рік. Другий рік, коли наша держава, наш народ, наші воїни борються за нашу незалежність і свободу.

Ми продовжуємо стійко стояти за своїх людей і свої землі, ми крок за кроком повертаємо своє. Ми продовжуємо демонструвати стійкість нашого духу, нашу людяність та доброту. Ми продовжуємо волонтерити, ми продовжуємо допомагати людям, які вимушені були покинути свої домівки через російську агресію, та нашим незламним воїнам. Ми пам’ятаємо ім’я кожного, хто віддав своє життя заради свободи інших, ми вкарбували їхні імена в пам’ять нашої громади. Вічна вам честь і слава!

Ми продовжуємо робити усе можливе, аби наблизити нашу ПЕРЕМОГУ. І в новому 2024 році ми знову бажаємо нашій країні миру. Нехай у наступному році на ваших очах один єдиний раз будуть сльози — сльози щастя, сльози радості, сльози перемоги. Бажаємо кожній сім’ї витримки та терпіння дочекатися повернення рідних додому. Аби кожного нашого воїна оминала будь-яка біда і він повернувся в теплі обійми своєї родини. Шановні мешканці Чопської міської територіальної громади, будьте здорові та сповнені сил для нових викликів.

Із Новим роком! Слава нашим Героям. І слава нашій Україні!