До уваги роботодавців підприємств, установ та організацій, які територіально належать до Чопської міської територіальної громади

Дата: 02.01.2024 09:31

Управління праці та соціального захисту населення інформує.

Конфедерацією роботодавців України за сприяння  Міжнародної організації праці у 2023 році розроблений практичний посібник для роботодавців «Працевлаштування осіб з інвалідністю» (надалі – Посібник), який має на меті кращу інтеграцію осіб з інвалідністю на робочі місця.

Посібник може слугувати практичною покроковою інструкцією з прикладами вирішення різних питань, пов’язаних з працевлаштуванням осіб з інвалідністю – від організації пошуку кандидатів на вакансії для працівників з інвалідністю та їх працевлаштування до встановлення робочого режиму та звільнення.

Зазначений Посібник може бути використаний під час організації трудових відносин на підприємствах, в установах та  організаціях будь-якої форми власності.

Також з метою оперативного інформування  бізнесу щодо змін у сфері працевлаштування осіб з інвалідністю Конфедерацією роботодавців України було розроблено платформу «РАЗОМ», на якій розміщений Посібник, кращі практики працевлаштування осіб з інвалідністю, аналітика, інформаційні матеріали, новини та закон6одаувство щодо працевлаштування осіб з інвалідністю.

Використання даного Посібника і Платформи «РАЗОМ» допоможе територіальним громадам сприяти працевлаштуванню людей з інвалідністю, що особливо буде актуальною після завершення війни і відбудови нашої держави.

З повною інформацією з цього приводу можна ознайомитися за відповідними посиланнями.