Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

Дата: 16.01.2024 16:37

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ
Містобудівна документація «Детальний план території, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки (кадастровий номер 2111000000:07:001:0092) та розміщення торгівельних будівель в тому числі станції технічного обслуговування автомобілів по вул. Садова в м. Чоп Чопської міської територіальної громади, Ужгородського району, Закарпатської області».

Мета розробки детального плану – визначити основні параметри забудови   в межах проектованої земельної ділянки для розміщення будівель та споруд промисловості.
Проект розроблено на підставі тридцять четвертої сесії восьмого скликання Чопської міської ради від  26 травня 2023 року № 31.
Замовник містобудівної документації – Чопська міська рада.
Розробник проекту детального плану та ЗВІТУ по СЕО  – ФОП Бобрик М.Є.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – Чопська міська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ
Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 16 січня 2024 року на сайті Чопської територіальної громади за адресою: https://chop-rada.gov.ua/, та триватиме до 17 лютого 2024 року.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
02 лютого 2024 року о 10.00 годині у приміщенні міської ради за адресою:   м. Чоп, вyл. Бeper, 2 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.
Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в міській раді.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ
Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до Чопської міської ради за адресою: 89502   м. Чоп, 3aкapпaтcькa  обл.,  вyл. Бeper, 2  тел/факс : 71-12-421,  71-19-90.
Строк подання зауважень і пропозицій до 17 лютого 2024 року.  Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.