Чопський міський голова приїхав до наших бійців, які виконують бойові завдання на лінії зіткнення з російськими загарбниками (ФОТО)

Дата: 19.01.2024 18:12

Цього тижня Чопський міський голова відвідав наших бійців, які виконують бойові завдання на лінії зіткнення з російськими загарбниками на Сумському та Запорізькому напрямках, у складі делегації очільників територіальних громад району під керівництвом голови Ужгородської РВА Юрія Гузинця. Від Чопської міської територіальної громади нашим хлопцям було передано захисні сітки, портативні пічки та різноманітні смаколики.

Висловлюємо щиру подяку кожному, хто надав товари та продукти харчування для військових: ПрАТ «Єврокар», ТОВ «Термінал Карпати», підприємцям Віктору Бабинцю, Василю Пилипинцю, керівництву мережі магазинів "SPAR". Окрема подяка Марії Іваньо, яка як завжди передає нашим бійцям теплі шкарпетки, виготовлені власними руками, а також працівницям міської ради та усім небайдужим мешканцям, які плели маскувальні сітки для наших воїнів.

Вдячність наших військових демонструє, що ми рухаємося у правильному напрямку й заряджає на подальшу плідну роботу, аби підтримувати їх у надзвичайно важкій справі – обороні нашої Батьківщини. Дякуємо кожному та кожній за службу, а ми зі свого боку продовжуватимемо забезпечувати надійний тил.

Слава нашим Героям! Слава Україні!