Для мешканців громади працює КЗ «Публічна бібліотека Чопської МТГ» (ФОТО)

Дата: 29.01.2024 11:33

У приміщенні КЗ «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ» функціонує КЗ «Публічна бібліотека Чопської МТГ», яка знаходиться на другому поверсі. Бібліотека має багатий книжковий фонд, серед якого чимало цікавої та пізнавальної, ілюстрованої та яскравої  дитячої літератури, котра зацікавить ваших малюків. Знайдуть щось цікаве для себе й дорослі. Також для роботи можна скористатися комп’ютером із доступом до інтернету.

Тож запрошуємо мешканців громади записуватися до бібліотеки разом зі своїми дітками, аби популяризувати серед них читання. Бо читання – це круто! Бо читання — це різноманітні світи та історії, які відкриваються після першої сторінки.

КЗ «Публічна бібліотека Чопської МТГ» працює з понеділка по п’ятницю з 09.00 – 18.00 год., обідня перерва — 13.00 – 14.00 год.

У разі відсутності бібліотекаря, дзвоніть за номером 095-086-31-66 – Христина Юріївна.