Адміністративна відповідальність за викидання сміття у невстановлених для цього місцях

Дата: 02.02.2024 14:09

Фото без описуСьогодні, 2  лютого, відбулося засідання адміністративної комісії, відповідно до постанови якої до адміністративної відповідальності притягнуто 4 мешканців громади, котрі були зафіксовані за несанкціонованим викиданням сміття поза контейнерними майданчиками — ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».Усіх винуватців притягнуто до адміністративної відповідальності з подальшою виплатою штрафів.

Як показує практика, запровадження системи відеоспостереження дає свої плоди, адже кількість порушників суттєво зменшилася. Сподіваємося, що мешканці громади будуть більш відповідально ставитися до правил благоустрою та викидатимуть сміття лише у встановлених для цього місцях. Адже тільки спільними зусиллями ми зроби нашу Чопську МТГ чистішою!