Оголошення про засідання комісії з питань бюджету та економічного розвитку

Дата: 05.02.2024 10:10

Фото без описуЗавтра, 06 лютого, о 16.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань  бюджету та економічного розвитку з наступним порядком денним:

1. Про виконання бюджету  Чопської міської територіальної   громади за січень – грудень 2023  року.
2. Про затвердження Програми підтримки військової частини **** на 2024 рік.
3. Про затвердження Програми підвищення рівня боєздатності та поліпшення умов несення служби в **** на 2024 рік.
4. Про затвердження Програми підтримки військової частини **** на 2024 рік.
5. Про затвердження Програми підтримки військової частини **** на 2024 рік.
6. Про затвердження Програми підтримки військової частини **** на 2024 рік.
7. Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» Чопської міської територіальної  громади на 2024 рік.
8. Про затвердження Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Чопської міської територіальної громади на 2024 рік.
9. Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Чопської міської територіальної громади на 2024 – 2026 роки.
10. Про внесення змін до «Програми організації та забезпечення територіальної оборони, призову на строкову військову службу та військово- патріотичного виховання населення Чопської міської територіальної громади на 2022-2025 роки».
11. Про внесення змін до  Програми соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2024-2027 роки.
12. Про  внесення змін до рішення міської  ради від 13.12.2023 № 15 «Про бюджет Чопської міської територіальної громади  на 2024 рік».
13. Різне.