Допомога Чопська МТГ військовим

Дата: 08.02.2024 15:31

Чопська міська територіальна громада з початку повномасштабного вторгнення безперервно та невпинно допомагає нашим військовим. Хтось постійно проводять збори для військових, хтось донатить, хтось плете сітки чи шкарпетки, хтось пересилає необхідні речі та смаколи. Кожен намагається допомогти у своїй спосіб, але ніхто не залишається осторонь.

Працює Чопська міська територіальна громада і для посилення обороноздатності Батьківщини. Зокрема, протягом 2022-2023 років із бюджету МТГ на потреби військових виділено 66 939 305 гривень. По програмі «Турбота» пораненим військовослужбовцям і рідним загиблих Героїв надано допомогу у сумі 1 637 930 гривень.

І в 2024 році військовим частинам вже надано допомогу у сумі 10 650 000 гривень.

Ми й надалі будемо працювати для посилення та підтримки наших воїнів. Перемога буде за нами!