«Тиха» акція «Ангели пам’яті» До дня пам’яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 20.02.2024 14:10

Сьогодні, 20 лютого, учасники молодіжного творчого об’єднання «Свідомі», яке діє на базі КЗ «Центр культури та дозвілля» (кер. Анастасія Іванова), долучилися до всесвітньої «тихої» акції «Ангели пам’яті».

10 років тому цю акцію започаткувала українська співачка Анжеліка Рудницька, до якої долучилися не лише українські міста, а й такі країни, як Ірландія, Фінляндія, Греція, США, Туреччина, Велика Британія, Німеччина та інші.

У пам‘ять про активістів Майдану молодь розвісила біля пам’ятного знаку “Вшанування учасників бойових дій" білих ангелів, які символізують душі загиблих борців за свободу та європейську інтеграцію.

Керівництво КЗ «Центр культури та дозвілля» висловлює директору та викладачам Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 за співпрацю!