Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 22.02.2024 15:14

Сьогодні, 22 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 93 питання.

Члени виконавчого комітету заслухали та затвердили звіт про роботу Міського центру соціальних служб та  комісії з питань ТЕБ та НС за 2023 рік. Також прийнято на квартирний облік при виконавчому комітеті, змінено договір найму житлового приміщення та надано дозвіл на приватизацію житлового приміщення у гуртожитку.

Крім того, визначено об’єкти та види безоплатних суспільно корисних робіт для відбування засудженими та порушниками покарань і адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт та перелік об’єктів на території Чопської    міської    територіальної    громади, на  яких  порушники   виконують  оплачувані суспільно корисні  роботи,  та  види  цих робіт.

Наостанок було прийнято 80 рішень щодо надання матеріальної допомоги та 6 рішень щодо надання допомоги на поховання.