Культура поводження з відходами у Чопі

Дата: 26.02.2024 12:38

Встановлення закритих майданчиків для розміщення сміттєвих контейнерів значно вплинуло на рівень чистоти у Чопі. Зменшилася кількість стихійних та несанкціонованих сміттєзвалищ у місті, особливо саме поблизу цих майданчиків. Варто відмітити, що серед населення значно виріс рівень культури поводження  з побутовими відходами. Та, на жаль, залишаються люди,  які продовжують викидати сміття у невідведених для цього місцях. Так, протягом  січня –лютого 2024 року значно зросла кількість недобросовісних громадян, що викидають домашнє сміття у вуличні урни, на території паркової зони, в інших невстановлених для цього місцях. Крім того, трапляються випадки, коли люди ламають електронні замки, аби потрапити до закритого майданчика. Такі негативні випадки фіксуються, а виявлені порушники правил благоустрою притягуються до адміністративної відповідальності.

Також потрібно зазначити про збільшення фактів замовлення в КП ЧМР «Чистий Чоп» спеціального транспорту  для вивезення будівельних та інших негабаритних відходів. Тільки за 2 місяці 2024 року мешканцями Чопа вже дев’ять разів замовлявся вантажний автомобіль для вивезення відходів, що свідчить про серйозне ставлення людей до культури поводження з відходами.  Маємо надію, що кількість таких замовлень буде тільки зростати.