Оголошення про участь у нараді суб’єктів господарювання, які використовують засоби захисту рослин, власників пасік

Дата: 26.02.2024 17:04

Фото без описуВідповідно до листа Міністерства аграрної політики та продовольства України від 09.02.2024 № 21-1322-08/3752, з метою налагодження ефективної комунікації та доведення необхідності неухильного дотримання вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338 „Про деякі питання у сфері бджільництва”, 27 лютого 2024 року о 10.00 год. відбудеться онлайн-нарада департаменту агропромислового розвитку обласної військової адміністрації та Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області за участі зацікавлених сторін.

Для участі у нараді запрошуються представники органів місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання, які використовують засоби захисту рослин, власники пасік.

Посилання для підключення (приєднатись за номером: 2631 578 7904  Пароль: 12345).

Можливість тестового підключення за вищезгаданим посиланням буде доступною 27 лютого 2024 року з 09.45 год.