До Чопської міської ради завітав представник Третьої окремої штурмової бригади (ФОТО)

Дата: 29.02.2024 10:58

Сьогодні, 29 лютого, до Чопської міської ради завітали заступник Ужгородської районної військової адміністрації Віталій Дупин і керівник групи цивільно-військового співробітництва  Третьої окремої штурмової бригади Вадим Кудіяров.

Під час зустрічі було обговорено питання налагодження взаємодії між Чопською міською територіальною громадою та 3-ю ОШБ щодо кадрового забезпечення та покращення матеріально-технічної бази.

Відзначимо, що Третя окрема штурмова бригада – це добровольчий підрозділ, сформований у перші дні повномасштабного вторгнення.

У бригаді налагоджена сучасна система набору особового складу – рекрутинг. Частина проводить набір добровольців до своїх лав, зокрема і з можливістю переведення чинних військовослужбовців з інших частин.

Щоб потрапити до лав 3-ї окремої штурмової бригади, треба:

– подати заявку на сайті бригади, заповнивши анкету (там вказуються ПІБ, дата народження, місце проживання, номер телефону, нікнейм у Телеграмі та інформація про те, чи є людина військовим/військовою на цей момент);

– прибути до рекрутингового центру в Києві, Дніпрі чи Львові. Там треба пройти співбесіду і тест на фізичну підготовку.

У підсумку було вирішено розпочати взаємодію з проведення інформаційної компанії у громаді щодо набору до лав Третьої окремої штурмової бригади.