Відбулося засідання 44 сесії восьмого скликання (ФОТО)

Дата: 13.03.2024 11:15

Сьогодні, 13 березня, відбулося засідання 44 сесії восьмого скликання Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 64 питання, серед яких 2 додаткові.

Засідання розпочалося з вшанування захисників і захисниць України, які загинули боронячи нашу свободу та незалежність, та мирного населення, яке померло від рук російських загарбників, та вшанування пам’яті працівниці Чопської міської ради – військової Бізілі Ольги Василівни, хвилиною мовчання.

Місцеві обранці затвердили звіт про виконання програм, про роботу усіх постійних депутатських комісій, про фінансово-господарську діяльність КП «Водоканал Чоп» і КП «Чистий Чоп» за 2023 рік.

Під час  засідання було внесено зміни до бюджету територіальної громади на 2023 і 2024 роки та ряду Програм: Підтримки військових частин; організації та забезпечення територіальної оборони, призову на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання населення на 2022-2025 роки; профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території на 2024 рік; розвитку освіти на 2023-2027 роки; „Турбота” на  2023 – 2024 роки; фінансової підтримки  закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги  на 2022-2024 роки; розвитку органів місцевого самоврядування на 2021-2025 роки; охорони навколишнього природного середовища населених пунктів на 2021-2023 роки; благоустрою населених пунктів на 2024-2026 роки; фінансової підтримки комунальних підприємств населених на 2024-2026 роки; утримання об’єктів та майна комунальної власності на 2023-2025 роки; соціально-економічного і культурного розвитку на 2021-2023 роки та 2024-2027 роки.

Також було затверджено Програми облаштування містечка модульного типу для потреб оборони у Закарпатській області та підтримки військових частин на 2024 рік, Комплексний план просторового розвитку території Чопської міської територіальної  громади, визначено Замовника робіт з проектування, будівництва, закупівлі будівельних матеріалів,  виробів та конструкцій, робіт для будівництва військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, передано міжбюджетний трансферт з бюджету Чопської міської територіальної  громади у вигляді іншої субвенції  до обласного бюджету Закарпатської області у 2024 році, надано дозвіл на проведення ремонтних робіт орендованого майна, визначено уразливими зонами масив (масиви) поверхневих вод, встановлено розмір кошторисної  заробітної  плати, який враховується при визначенні вартості  будівництва об’єктів, що споруджуються  із залученням бюджетних коштів  Чопської міської територіальної громади.

Крім того, внесено зміни до штатних розписів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Чопської міської територіальної громади, до змін до структури Чопської міської ради, до персонального складу виконавчого комітету, внесено зміни та до повнено Перелік адміністративних послуг  Управління ЦНАП.

Разом із тим встановлена нова вартість харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгової категорії в закладах загальної середньої освіти та забезпечено безоплатним харчуванням та пільговими умовами оплати за харчування в ЗДО та ЗЗСО Чопської міської територіальної громади

Наостанок прийнято 19 рішень щодо земельних питань, а одне направлене на доопрацювання.