Про забезпечення безоплатним харчуванням та пільговими умовами оплати за харчування в ЗДО та ЗЗСО Чопської міської територіальної громади

Дата: 18.03.2024 12:08

Фото без опису

Відповідно до рішення 44 сесії звільнено від сплати за харчування в закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти Чопської міської територіальної громади, забезпечивши харчуванням за рахунок коштів місцевого бюджету Чопської міської територіальної громади, дітей таких пільгових категорій:

• дітей – сиріт;
  • дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • дітей з особливими освітніми потребами;
  • дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
  • дітей, один з батьків (або особа яка її замінює) яких загинув під час виконання службових  обов’язків;
  • дітей, один з батьків (або особа яка її замінює) військовослужбовців-учасників бойових дій у період запровадження воєнного стану в Україні загинув, пропав безвісти чи полонений.

На 50% звільнено від плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Чопської МТГ із багатодітних сімей.