До уваги юридичних та фізичних осіб-підприємців Чопської міської територіальної громади

Дата: 21.03.2024 16:44

Управління праці та соціального захисту населення інформує, що за даними Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, є  перелік платників, згідно наданого списку ГУ ДПС в Закарпатській області, в яких станом на 01.03.2024 року наявний борг зі сплати єдиного соціального внеску (надалі - ЄСВ).

А тому звертаємо увагу до юридичних та фізичних осіб-підприємців Чопської міської територіальної громади щодо погашення існуючого боргу по ЄСВ.

Несплата такими боржниками ЄСВ позбавляє найманих працівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців права на зарахування цих періодів в повному обсязі до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії та страхових  виплат за соціальним страхуванням.

Одночасно наголошуємо, що на несвоєчасно сплачені платежі нараховується пеня за кожний календарний день такої несплати, а також накладаються відповідні штрафні санкції.

Із метою вжиття заходів щодо дотримання платниками законодавства в частині сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, уникнення непорозумінь, усунення розбіжностей та для погашення  існуючої заборгованості ЄСВ рекомендуємо усім суб’єктами господарювання,  в найкоротший термін звернутися до ГУ ДПС у Закарпатській області.

Пам’ятаймо: своєчасна і в повному обсязі сплата ЄСВ впливає на своєчасне фінансування виплати пенсій та збереження коштів власного гаманця.

Сподіваємось на взаєморозуміння кожного!