Внесено зміни до до цільової комплексної  Програми „Турбота”

Дата: 22.03.2024 10:10

Фото без описуНа засіданні 44 сесії було внесено зміни до цільової комплексної  Програми „Турбота”. Зокрема, додано пункт щодо надання одноразової матеріальної допомоги військовозобов’язаним, які вперше призвані на військову службу під час мобілізації з 01.04.2024 року у розмірі 30 тисяч гривень.

Для цього необхідно звернутися  в Управлінні ЦНАП з наступним переліком документів:

- заява на ім’я міського голови;

-  копія паспорту (1,2,11 стор.) /ID-картки, та довідки про реєстрацію місця проживання особи;

-  копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- копія документа/довідки підтвердження, що особа є мобілізованою (відданою  територіальним центром комплектування та соціальної підтримки  (ТЦК та СП) або військовою частиною);

-  номер особового рахунку в банківській установі.

Також збільшена сума надання одноразової допомоги пораненим та травмованим (або одному з членів їх сімей) військовослужбовцям (які зареєстровані на території Чопської міської територіальної громади) під час безпосередньої участі у бойових діях,  що ведуться на території  України з 24.02.2022р., із 20000 на 30000 гривень.