Національна волонтерська платформа

Дата: 22.03.2024 11:50

З метою посилення волонтерського руху між Міністерством молоді та спорту України, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадською організацією «Українська Волонтерська Служба» підписано Меморандум про взаєморозуміння, відповідно до якого діє Національна волонтерська платформа (далі – Платформа). Завданням Платформи є інформування молоді про можливості волонтерства в Україні та за кордоном, підтримка інститутів громадянського суспільства у напрямі залучення волонтерів.

На сьогодні волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства та відбудови країни, а залучення молоді у цей процес є надзвичайно важливим.

Платформа є яскравим прикладом згуртованої роботи широкого кола молодих людей, які займаючись волонтерством, беруть участь у житті країни та допомагають своїм громадам.

Користуючись Платформою молодіжні центри можуть заявити про себе й про ініціативи, які вони впроваджують.

Особливістю Платформи є те, що з 24 лютого 2022 року Платформа переорієнтувала свою діяльність та активно допомагає як військовим, так і цивільному населенню.

Враховуючи актуальність волонтерської діяльності, Міністерство молоді та спорту звертається з проханням поширити інформацію про Національну Волонтерську Платформу серед зацікавлених суб’єктів молодіжної політики та розглянути можливість сприяти реєстрації молодіжних центрів на платформі.

Для успішної реєстрації рекомендується користуватися порадами, розміщеними за посиланням.

Ознайомитися з інформацією про Національну волонтерську платформу можна за посиланням.