До уваги громадян: дозвіл на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу

Дата: 22.03.2024 12:32

В’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в межах Ужгородського району здійснюється на підставі дозволу виданого 94 прикордонним загоном Державної прикордонної служби України. Такий дозвіл діє лише в межах прикордонної смуги на території Ужгородського району Закарпатської області.

Дозвіл надається на безоплатній основі протягом 10 робочих днів з дня надходження звернення.

В зверненні вказується:

- прізвище, ім’я та по батькові (за наявності);

- дата народження;

- громадянство особи, яка перебуватиме у межах прикордонної смуги;

- реквізити документа, що посвідчує її особу;

- місце проживання (місце перебування);

- засоби зв’язку;

- вид дозволу (на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт чи пропуск);

- строк дії дозволу (для дозволів на в’їзд і провадження робіт);

- мета отримання дозволу;

- правові підстави для отримання дозволу.

Дозвіл на проживання жителів місцевостей, розташованих у межах прикордонної смуги, надається безстроково.

До звернення громадян України про надання дозволу додаються:

копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, а також повноваження на подання звернення  —  у  разі  подання  звернення  законним  представником  або уповноваженою особою.

Для отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в межах Ужгородського району Закарпатської області (зона відповідальності 94 прикордонного загону) особа повинна:

подати звернення особисто (через законного представника), або надіслати його поштою за  адресою: м. Чоп, вулиця Головна 55а,  в/ч 1493;

подати електронне звернення за електронною адресою E-mail: chop_zagin@dpsu.gov.ua

Правові підстави:

стаття 24. Закону України «Про державний кордон України».

В’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу.

Дозвіл на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу надає і здійснює у визначеному Кабінетом Міністрів України порядку відповідний орган Державної прикордонної служби України.

Положення про прикордонний режим, затверджене постановою КМУ від 27 липня 1998 р. № 1147, Розділ «Порядок видачі дозволів на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу».

Наказ МВС України від 29.01.2024 № 49, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 лютого 2024 р. за №215/41560 «Про затвердження форм рішень про надання/відмову в наданні або визнання недійсним дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу».