Рекрутингові послуги у службі зайнятості: підтримка для роботодавців та шукачів роботи

Дата: 16.04.2024 08:44

Служба зайнятості надає важливу підтримку громадянам у працевлаштуванні та пропонує своїм клієнтам якісний комплекс послуг. Серед них – послуги з рекрутингу, які містять ряд корисних сервісів для роботодавців і шукачів роботи та надаються на безоплатній основі. Ось деякі з них:

1. Пошук кандидатів: Служба зайнятості допомагає роботодавцям знаходити потенційних працівників шляхом розміщення вакансій, проведення рекрутингових заходів та збору резюме.

2. Відбір кандидатів: Цей етап включає в себе перегляд резюме, проведення співбесід та оцінку навичок кандидатів для підбору найкращих кандидатів для вакансій.

3. Кар'єрні консультації: Допомога працівникам у підготовці резюме, підготовці до співбесіди, а також у виборі професійної траєкторії.

4. Навчання та перепідготовка: Надання інформації щодо курсів або тренінгів для шукачів роботи з метою підвищення їхньої кваліфікації або переорієнтації на нові види діяльності.

5. Послуги з працевлаштування: Допомога з пошуком роботи для безробітних, шукачів, або тих, хто хоче змінити робоче місце.

Ці послуги сприяють ефективному пошуку роботи, підбору кваліфікованих кандидатів для роботодавців та сприяють розвитку ринку праці.

Переглянути всі наявні пропозиції роботи можна на Єдиному порталі вакансій.

Telegram-канал з актуальними вакансіями: «Робота зараз: Державна служба зайнятості».

Гарячі лінії Закарпатського ОЦЗ з надання консультацій:

для роботодавців – 050-805-50-09, для населення – 050-805-50-03.

Telegram-канал.

Закарпатський обласний центр зайнятості