Вітання від батька сину (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 29.04.2024 12:29

Чопська міська територіальна громада намагається надавати всебічну підтримку нашим захисникам. І минулого тижня, передаючи військову допомогу, міський голова побував на Запорізькому напрямку, на якому відстоюють наші землі воїни, серед котрих і мешканець міста Чоп Сергій Рижак. Він привітав учнів 4-А класу Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, де навчається його син Єлісєй.

І сьогодні, 29 квітня, очільник громади побував у 4 А класі й передав вітання та прапор батальйону від батька сину.

«Батько просив найголовніше передати, що путін нічого не дочекається. Буде тільки наша перемога. Вона наближається. Наші хлопці зроблять усе, щоб ви так само й у майбутньому вчилися у мирних, теплих, зручних умовах».

Теплі слова вдячності пролунали від класного керівника Оксани Мучики та дітей: «Слава Україні! Героям слава! Україна понад усе. Вітання від 4 А!»

Ми раді, що й надалі можемо таким способом підтримувати родинний зв’язок. І віримо, що скоро усі родини нашої країни зможуть проводити час разом у мирній Україні. А для цього ми будемо працювати й надалі заради перемоги.