Триває ремонт Чопського ЗЗСО №1 (ФОТО)

Дата: 30.04.2024 08:55

На жаль, третій рік триває війна. Але треба думати про нашу перемогу та наше майбутнє. Й одне з завдань, яке стоїть перед Чопської МТГ, — це забезпечення гідних умови для навчання дітей. Тож продовжується ремонт Чопського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1, який розпочався ще у мирний час. Зокрема, було завершено утеплення і фарбування приміщень школи, харчоблоку, спортивної зали. Також завершено ремонт класів, коридорів та вбиралень усіх поверхів, сходових майданчиків та внутрішньої системи опалення. На разі триває внутрішній ремонт спортивної зали, комп’ютерного класу.

Велика подяка нашим захисникам, які дають можливість нашим дітям повноцінно навчатися у школі. Адже, на жаль, на початок цього року відповідно до інформації заступника міністра освіти та науки в Україні зруйновано понад 200 шкіл, і понад 1600 зазнали пошкоджень. Ось один із таких закладів на Запоріжжі. Школа, в якій діти здобували знання, знаходили друзів, проживали життя. Школа, яка стала руїною через примхи та зазіхання російського окупанта.

Тож шановні мешканці громади: підтримуємо й надалі наших військових, аби у школах лунав дитячий сміх, а не звуки прильотів.