У Чопі попрощалися із загиблим на війні Героєм – Валерієм Басом

Дата: 09.05.2024 14:52

Сьогодні, 9 травня, у Чопі віддали шану та попрощалися із загиблим на війні Героєм 36-річним старшим солдатом Валерієм Басом.

Бас Валерій Валерійович народився 2 серпня 1987 року у місті Чоп. У 1994 році вступив до Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, яку закінчив у 2004 році.

Із липня по грудень 2016 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

Призваний на військову службу з 9 березня 2022 року. Валерій Валерійович був старшим солдатом стрільцем-помічником гранатометника 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 1 стрілецької роти. Проходив службу на Сумщині, Київщині.

Валерій Бас загинув 1 травня 2024 року, захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога, у районі населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області.

У Героя залишилися дружина, донька, брат та племінниця.

У будинку ритуальних послуг відбувся Чин похорону, на який прийшли рідні та близькі захисника, керівництво міста, військові, мешканці громади. «Живим коридором» мешканці та військові вшанували та попрощалися з Героєм. Поховали Валерія Бас на міському кладовищі.

Валерій був та залишиться в наших серцях Людиною з Великої літери і з дуже добрим серцем! Світла пам'ять Воїну, який віддав життя за Україну, за її свободу!