Заявку щодо бронювання працівників можна подати на порталі «Допомога Закарпаття»

Дата: 14.05.2024 09:09

Критично важливі установи, організації, підприємства регіону відтепер можуть подавати заявки на бронювання працівників онлайн. Таку послугу запустили на порталі «Допомога Закарпаття».

Щоб подати заявку, необхідно перейти за посиланням або знайти форму в розділі «Послуги» на порталі, внести необхідні дані й підвантажити документи.

Після розгляду поданої інформації на рівні ОВА заявник отримає оперативне повідомлення про передачу документів Генеральному штабу ЗСУ з вихідним номером, датою та посиланням на ресурс, де можна відстежувати прийняті рішення щодо бронювання фахівців.