Притягнуто до відповідальності порушника правил благоустрою (ФОТО,ВІДЕО)

Дата: 15.05.2024 11:01

Учора, 14 травня, до поліції надійшов дзвінок щодо несанкціонованого викидання сміття на полі поблизу села Тисаашвань. Поліцейським офіцером громади Юрієм Поповичем було встановлено мешканця, який за допомогою мотоблоку вивіз і викинув у невстановленому для цього місці причіп заповнений побутовими відходами. Громадянина притягнуто до відповідальності відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» та пункту 5.7.13 «Правил благоустрою на території Чопської МТГ». Крім того, мешканця було зобов’язано зібрати викинуте сміття та вивезти його на сміттєзвалище.

Тому закликаємо усіх викидати власне сміття лише у встановлених для цього місцях. Адже ваша культура поводженнями з побутовими відходами значною мірою впливає на благоустрій громади. І лише спільними зусиллями ми зробимо нашу громаду кращою!