У Червонівському ЗЗСО відбувся конкурс малюнка «Безпечне дитинство з поліцейським офіцером громади» (ФОТО)

Дата: 27.05.2024 08:47

Із нагоди 6-ї річниці проєкту "Поліцейський офіцер громади" поліцейськими Чопської територіальної громади з учнями Червонівського закладу загальної середньої освіти проведено художній конкурс на тему  "Безпечне дитинство з поліцейським офіцером громади".

Учні школи були дуже старанними та на своїх малюнках відобразили своє уявлення про безпеку з офіцерами громади.

Від проведеного конкурсу у діток навчального закладу та поліцейських офіцерів громади залишились тільки приємні враження та приємні спогади, оскільки юні художники від поліцейських отримали подарунки за свої старання,  а самі  поліцейські були раді теплій зустрічі з юними художниками, дирекцією і педагогічним складом Червонівського ЗЗСО.