Оголошення про проведення зустрічі щодо створення організації, яка б могла займатися безпритульними тваринами

Дата: 27.05.2024 09:43

Фото без описуШановні підприємці, громадські організації, волонтери та мешканці громади!

Неконтрольоване розмноження тварин і безвідповідальне ставлення власників до них, призводить до постійного збільшення кількості безпритульних тварин як у нашому місті Чоп, так і у селах громади. Від цієї ситуації потерпають і мешканці громади, і самі тварини.

Для зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами, із метою забезпечення умов поліпшення санітарно-естетичного стану громади, забезпечення безпечного та комфортного проживання мешканців та гостей, формування гуманного та етичного ставлення до безпритульних тварин, Чопська міська рада запрошує на  зустріч для обговорення питання щодо створення організації, яка б могла займатися вищезазначеними напрямками.

Зустріч відбудеться  3 червня 2024 року о 18.00 год. у приміщенні залу засідань за адресою: м.Чоп вул. Берег, 2

Будемо раді бачити кожного, кому не байдужа ця тема!