Оголошення про обробку полів пестицидами і агрохімікатами

Дата: 26.06.2024 09:53

Шановні мешканці села Червоне та Соломоново!

Відповідно до інформації ТОВ “Агростар” інформуємо, що в період з 26 червня по 5 липня поля товариства, які розташовані на території Чопської МТГ (с. Червоне), буде оброблено препаратами гербіцид Бентатоп, Хармоні, Кломазон, Тандем.

Із 26 по 30 червня поля товариства, які розташовані на території Чопської МТГ (с. Соломоново), буде оброблено препаратами гербіцид Фунгіцид Діфуре, Вуксал, Брейк-Тру, Редонік БОР.

Обробка буде проводитися при напрямку вітру від населених пунктів при швидкості вітру не більше 5 метрів за секунду.

Вищевказаний препарат допущений для використання в Україні. Препарат є безпечними для здоров’я людей і навколишнього природного середовища, водночас його використання потребує дотримання окремих вимог, зокрема: у період внесення препарату не допускається перебування людей, тварин, птиці на відстані ближче 500 м до полів, які обробляються препаратом.