Ворог знову атакував Білозерку Херсонської області

Дата: 22.07.2024 10:01

Нещодавно Чопський міський голова відвідав Білозерську громаду Херсонської області, де було укладено угоду про партнерство між нашими громадами. Крім цього нашою громадою надано гуманітарну допомогу мешканцям та придбано будівельні матеріали.

На цьому тижні, з метою більш тісної співпраці та закріплення партнерських стосунків, ми очікуємо зустрічі на теренах нашої громади з очільником Білозерської територіальної громади. Але, напевно, русня не хоче, щоб південь та захід України були разом. Так, 20 липня Білозерку підступно обстріляли. На територію міста прилетіло 45 РСЗО різного типу, було пошкоджено 65 будинків, нажаль 2 людини загинуло та 11 поранені.

Нагадаємо, що в даному населеному пункті ніяких військових об’єктів не має, окрім житлових будинків, де залишилися жити в основному тільки мешканці похилого віку.  Висловлюємо співчуття рідним та близьким тих, хто загинув, та нашу щиру підтримку мешканцям всієї Білозерської територіальної громади. Разом до ПЕРЕМОГИ!!!