Оголошення про концерт Петра Чорного та концертно-військового оркестру Державної спеціальної служби транспорту

Дата: 22.07.2024 17:02

14 серпня о 18.00 год. у Чопі у КЗ "Центр культури та дозвілля Чопської МТГ" відбудеться у рамках підтримки ЗСУ відбудеться тур артистів двох колективів, Заслуженого артиста України Петра Чорного та концертно- військового оркестру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України, який підкорив Європу і входить і трійку найкращих оркестрів Європи!

Артисти їдуть саме до вас,щоб підтримати морально-психологічний стан жителів Закарпатського регіону,де артисти полікують душі саме українською піснею,подарують вам настрій і надію до Перемоги!!

Третій оркестр по Європі,який підкорив Нью-Йорк та Париж, Данію та Китай,який виступає на сцені із танцювальними рухами, який танцює із інструментами в руках,та розігрує мізансцени!!!

Головний диригент, Полковник Богдан Задорожний!

Соліст оркестру,фіналіст талант-шоу «ГОЛОС КРАЇНИ» Олександр Свіріденко!

Нова програма Петра Чорного під назвою «7000 АЛЛО».

ПІДТРИМАЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ РАЗОМ!!!

Щоб придбати квитки телефонуйте за номером 0966601751.