Відповідальність за порушення правил благоустрою (ВІДЕО)

Дата: 23.07.2024 11:36

Шановні мешканці!

Звертаємось до вас із проханням дотримуватися правил благоустрою нашого міста Чоп. Останнім часом почастішали випадки викидання сміття поза межами сміттєвих майданчиків не лише дорослими, але і дітьми. Нагадуємо, що відповідальність за дії дітей несуть їхні батьки. Тому просимо вас провести роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми та навчити їх правильно поводитися з відходами.

Недобросовісне поводження з відходами призводить до погіршення санітарного стану території, погіршення зовнішнього вигляду нашого міста та створює накопичення сміття, яке розноситься по всій території двору, на якому граються ваші діти.

Просимо вас дотримуватися наступних правил:

1. Викидайте сміття тільки у спеціально відведених місцях – сміттєвих контейнерах та майданчиках.

2. Утримуйтесь від викидання великих предметів, будівельних відходів або небезпечних речовин у звичайні сміттєві баки. Для цього існують спеціальні послуги комунального підприємства «Чистий Чоп», звертайтесь за адресою м. Чоп вул. Головна, 43 (2 поверх) контактний телефон (0312)71-12-39.

3. Повідомляйте про факти порушення правил благоустрою та незаконного викидання сміття до Чопської міської ради вул. Берег,2 (2 поверх) приймальня, або за номером (0312)71-12-42.

Наразі, на порушників будуть складені протоколи про адміністративне правопорушення, їм загрожує штраф від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 340 грн до 1360 грн. Протоколи, де порушниками являються неповнолітні діти, будуть складені на їх батьків.

Ми всі прагнемо жити в чистому та затишному місті, тому кожен із нас має докласти зусиль для підтримання порядку.

Дотримання правил благоустрою – це внесок кожного з нас у спільне благо.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

З повагою, Чопська міська рада

Правопорушни, що зафіксовані на відео, вже притягнуті до адміністративної відповідальності.