Відбулася зустріч з представниками Закарпатського регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою"
Чопська територіальна громада нещодавно стала центром уваги міжнародної співпраці. Так, 31 липня, експерти Закарпатського регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" на чолі з керівником Павлом Логвіновим відвідали громаду з важливою місією — обговорити перспективи розвитку та можливості використання міжнародної технічної допомоги.
Зустріч з головою міської громади Валерієм Самардаком, керуючою справами та керівниками підрозділів виявилася плідною на ідеї та пропозиції. У фокусі обговорення опинилися проекти з розвитку інфраструктури, освіти та соціального захисту. Особливу увагу приділили питанням залучення додаткового фінансування та технічної підтримки, які є життєво важливими для прогресу громади.
Павло Логвінов, підкреслюючи потенціал Чопської громади, наголосив на винятковому розташуванні Словаччини та Угорщини поруч з громадою, промисловій структурі економіки та можливостям у сфері транскордонного співробітництва. Він наголосив, що Чопська громада приділяє пріоритет підтримці силам оборони України та належить до лідерів громад Закарпаття, що спрямовують значну частину бюджету на ці потреби.
Цей візит став не просто формальною зустріччю, а черговим кроком до зміцнення відносин між Чопською громадою та нашими партнерами. Без сумніву, результати співпраці з Програмою U-LEAD з Європою позитивно вплинуть на посилення спроможності громади, сприяючи її перетворенню на сучасний, європейський муніципалітет з високими стандартами життя та ефективним управлінням – зазначив голова Чопської громади Валерій Самардак.
Експерти програми U-LEAD з Європою не обмежилися загальними дискусіями. Вони провели ґрунтовні консультації з питань стратегічного планування та ефективного управління ресурсами. Особливу увагу приділили покращенню якості адміністративних послуг для жителів громади, що є ключовим аспектом у підвищенні добробуту мешканців громади та вже має успішний досвід співпраці й фінансової підтримки Програми U-LEAD з Європою.
Візит ознаменувався також анонсуванням нових програм підтримки, а саме: "Кроки для спеціалістів. Геоінформаційні системи для розвитку територіальних громад" та "Кроки для спеціалістів. Входження у професійну діяльність" — ці програми покликані підвищити кваліфікацію фахівців громади, а також допомогти новопризначеним спеціалістам швидко адаптуватися до роботи. Вони охоплюють широкий спектр питань: від використання сучасних геоінформаційних систем до основ ефективного управління громадою.