Вихованки Чопської ДЮСШ здобули призові місця на відкритій першості з художньої гімнастики «Force Baby Cup - 2024» (ФОТО)

Дата: 19.09.2024 10:07

Художні гімнастки Чопської ДЮСШ на призових місцях

14 вересня юні грації відділення художньої гімнастики Чопської ДЮСШ взяли участь у відкритій першості ГО СК "Форс" в м.Ужгород із художньої гімнастики “Force Baby Cup - 2024”.

У турнірі взяло участь більше 470 гімнасток із Харкова, Одеси, Білої Церкви, Рівного, Івано-Франківська, Вінниці, Луцька, Львова,  Ужгорода, Мукачева, Перечина, Виноградова та Чопа.

Наші юні спортсменки, як завжди, продемонстрували чудові результати та здобули призові місця:

• серед дівчат 2017 р.н. у категорії D ІІІ місце (вправа без предмета) — Надія Кемінь;
  • серед дівчат 2016 р.н. у категорії D ІІ місце (вправа без предмета) — Єлизавета Філіп;
  • серед дівчат 2016 р.н. у категорії С ІІ місце (вправа з обручем) — Поліна Поврозник;
  • серед дівчат 2015 р.н. у категорії А ІІІ місце (вправа з обручем, вправа з булавами) — Анастасія Абрамова;
  • серед дівчат 2015 р.н. у категорії В ІІІ місце (вправа з обручем, в права з м'ячем) — Софія Мотузна;
  • серед дівчат 2015 р.н. у категорія С ІІ місце (вправа без предмета, вправа з обручем) — Аліса Антонова.

Вітаємо тренера Світлану Горбульову та юних гімнасток із чудовими результатами та бажаємо нових звершень!