Привітання з Днем міста та Днем Чопської міської територіальної громади

Дата: 21.09.2024 07:55

Шановні чопівчани, шановні мешканці громади!

Цього дня наш рідний Чоп відзначає свій 743-й День народження, а Чопська міська територіальна громада четверту річницю. Однак третій рік ми не святкуємо, а допомагаємо військовим, внутрішньо переміщеним особам та іншим громадам. Ми продовжуємо працювати для перемоги.

Чопська МТГ ввібрала в себе та переплела різні культурні традиції і звички, згуртувала людей різних національностей та віросповідання, своїм поєднанням роблячи нашу громаду неповторною. І ця згуртованість допомагає нам у найскрутнішу хвилину, коли потрібно підтримати, коли потрібно зібрати кошти для закриття потреб наших мешканців-воїнів.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого Чопа, збагачував його традиції, розбудовував. Дякуємо й тим, хто творить сьогодення: низький уклін військовим і добровольцям, котрі боронять незалежність нашої України, і вічна пам’ять Героям, які загинули за Батьківщину, чиї імена навіки закарбовані в книгах пам’яті нашої громади.

Шановні мешканці міста та громади! Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Нехай до нашої України повернеться мир, а в кожну родину її цілий і неушкоджений захисник.

Ми й надалі будемо працювати заради перемоги та на благо нашої громади!

Зі святом, рідне місто! Зі святом, громадо!

Слава Україні! Героям Слава!