Чопська міська рада
Закарпатська область, Ужгородський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У міській раді засідали постійні депутатські комісії (ФОТО)

Дата: 22.04.2025 15:16
Кількість переглядів: 87

Фото без опису

Сьогодні, 22 квітня, відбулися засідання постійних депутатських комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку; освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї та соціального захисту населення; законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики.

Депутати розглянули усі питання порядків денних комісій і додаткове про фінансово-господарську діяльність КП «Чистий Чоп» за І квартал 2025 року та рекомендували їх до затвердження на черговій 56 сесії, котра відбудеться у четвер, 24 квітня. Крім того, було обговорено збільшення суми у Програмі «Турбота» — «Надання одноразової матеріальної  допомоги одному із членів  сім’ї  осіб (військовослужбовців), які під час виконання обов’язків військової служби (службових обов’язків) зникли безвісті або були захоплені й утримуються незаконними збройними формуваннями на непідконтрольній Україні території, у період запровадження воєнного стану в Україні» — до 30 тисяч гривень.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь