24 Жовтня, 2023 р., 12:16
На  засіданні виконавчого комітету від 19 жовтня було прийнято 18 рішень про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади у загальній сумі 61 000 гривень. Одноразову матеріальну допомогу  громадянам,  що  опинилися  в складних життєвих обставинах, надано у сумі 31 000 гривень. 6 000 гривень надано на поховання. 4 000 гривень отримали мешканці нашої громади, котрі відсвяткували свій 80-й і 90-й ювілеї. 20 000 гривень  надано пораненому військовому.
24 Жовтня, 2023 р., 11:05
Продовжуються роботи по експлуатаційному утриманню та відновленню вулиць міста Чоп. Сьогодні, 24 жовтня, підготовчі роботи (фрезування аварійних ділянок) проводиться на вулицях Латорицька, Новозагородня, Майстерська та Берег. Асфальтування підготовлених ділянок відбудеться найближчим часом.