01 Серпня, 2022 р., 15:18
Шановні  власники житла, які безкоштовно прихистили у себе вдома внутрішньо переміщених осіб на території Чопської МТГ!
01 Серпня, 2022 р., 08:41
«Цієї доби відбувся один із найжорстокіших обстрілів Миколаєва та області за весь час повномасштабної війни. Він забрав життя Олексія Вадатурського, засновника однієї з найбільших українських агрокомпаній «Нібулон», і його дружини. Мої щирі співчуття рідним і близьким подружжя Вадатурських… Саме такі люди, такі компанії, саме наш український південь гарантували світу продовольчу безпеку. Так завжди було. І так знову буде. Нехай російські терористи навіть не сподіваються, що їм вдасться зруйнувати соціальний та виробничий потенціал України й пройтися по руїнах. Україна й наші люди, наші можливості точно могутніші, ніж будь-які російські ракети й снаряди… Я хочу подякувати кожному миколаївцю за незламність, за захист міста й області. Також дякую Нікополю, Харкову, Кривому й усій Дніпропетровщині, міцним людям Запоріжжя й області, усім українцям Херсонщини, кожному й кожній, хто обороняє підступи до Одеси та області... Дякую за вашу сміливість!», — звернення Володимира Зеленського наприкінці 158-го дня війни.
30 Липня, 2022 р., 18:15
Сьогодні, 30 липня, унаслідок стрибка напруги була аварійно вимкнута станція водопостачання міського водозабору. Подача води не здійснювалась протягом 30 хвилин. Станом на зараз, водозабір працює в штатному режимі.
29 Липня, 2022 р., 08:37
«Сьогодні ми вперше відзначили День Української Державності, і я був щасливий побачити, скільки людей сприйняли це свято близько до серця й вітали з ним, і усміхались, і пишались Україною. Здається, ми мали відзначати такий день багато-багато років – настільки він логічний. Але встановили це свято лише торік. І що ж, тепер – назавжди», — звернення Володимира Зеленського за підсумками 155-го дня війни.