29 Вересня, 2021 р., 08:30
Сьогодні, 29 вересня, о 10.00 год. розпочнеться засідання 8 сесії Чопської міської ради VIІI скликання. Усі бажаючі можуть переглянути засідання в онлайн режимі на каналі Youtube.
21 Вересня, 2021 р., 10:40
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
17 Вересня, 2021 р., 11:17
У четвер, 23 вересня, о 16.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики з наступним порядком денним: