Автобіографія Плиски В. П.

Я, Плиска Валентина Петрівна, народилася 06.07.1966 року в селі Червоне, Ужгородського району Закарпатської області. Громадянка України, українка.

У 1973 році пішла до першого класу Червонівської восьмирічної школи, яку закінчила в 1981 році. З 1981 по 1983 рік навчалася в Чопській ЗОШ № 1. По закінченню школи навчалася в Ужгородському комерційному училищі, а згодом закінчила Ужгородський технікум радянської торгівлі. У 2013 році здобула вищу освіту за фахом “Менеджер туристичної індустрії”.

Трудову діяльність розпочала в 1984 році в Чопському міськторзі на посаді касира – контролера. З 1985 року працювала продавцем магазину № 14 ОРС НОД – 5 станції Чоп, а з 1986 року – товарним касиром станції Чоп.

З 1992 р. по 1999 р. працювала заввідділом магазину “Дружба” Чопського міськторгу, а згодом – завідуючою магазином № 2 вокзалу Чоп.

У 1999 році працювала менеджером торгового відділу ВАТ “Ужгородський райагротехсервіс”.

З 2000 року по 2005 рік працювала на посаді заступника голови правління ВАТ ” Ужгородський райагротехсервіс”.

У 2001 році зареєстрована як суб’єкт підприємницької діяльності, яку припинено у 2015 році.

З 2015-2020 рр. займала посаду заступника Чопського міського голови, керуючого справами.

Була депутатом Чопської міської ради IV скликання (2002 – 2006 роки), членом виконавчого комітету Чопської міської ради (з квітня 2006 року по жовтень 2010 року).

Одружена: чоловік Плиска В. Ю. Діти: син Плиска В. В., донька Плиска Ю. В.