Селище міського типу Мілове Луганської області (Україна)

Рік підписання угоди про співпрацю: 2009

Міловський район заснований 20 грудня 1920 року (в теперішніх кордонах – з 8 березня 1966 року). На даний час у його склад входять 29 населених пунктів. Даний район є окраїною північно-східної частини Луганської області і України. Площа дорівнює 0,971 тис. кв. км. Адміністративний центр району смт. Мілове складає одне ціле з російським селищем Чертково Ростовської області (кордон проходить по вулиці Дружби Народів).
На території району проживає 17,4 тис. чол.

Промисловість району представлена: ТОВ „Міловський завод рафінованої олії” „Стрілецький степ”. У районі працюють ДП ДАК „Хліб України” Зоринівський елеватор, райавтодор, а також приватні транспортні, торговельні і виробничі фірми. Одним із ведучих місць серед сільськогосподарських підприємств займає Стрілецький кінний завод №60, який є крупним багатогалузевим господарством.

Священне місце селища Мілове – меморіальний комплекс „Україна – визволителям”, який відкрито 7 травня 1972 року в честь початку визволення України від німецько-фашистських загарбників. Тут же горить вічний вогонь. На великому бронзовому вінку, опоясуючому Братську могилу, слова „Вечная слава героям, павшим в боях за свободу и независимость нашей Родины”.

Серед засобів масової інформації газета „Слово хлібороба” – видання Міловської районної ради.

Є тут й Козацький кінний театр „Стрілецькі лугарі” – створений на базі Стрілецького конезаводу отаманом Біловодсько – Міловського козачого полку Гарбузом Юрієм Григоровичем.