Автобіографія Товта І. С.

Я, Товт Іштван Сергійович, народився 23 січня 1993 року в місті Ужгород Закарпатської області.

З 1999 року навчався в Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені.

З 2010 заочно навчався в Будапештському  університеті імені Матвея Корвіна. Факультет садівництва і ландшафтної архітектури.

2011 – 2013 роки працював асистентом митного складу.

2013 -2015 працював продавцем-консультантом у магазині на МАПП Ужгород, СП “Дюті Фрі Трейдинг”.

З 2015 року по по сьогоднішній час працюю комірником, заступником завідувача складу СП “Дюті Фрі Трейдинг”

У 2015 був обраний депутатом Чопської міської ради VII скликання.