Звіт про виконання бюджету. 2021 рік

Рішення 7 сесії восьмого скликання від 31 серпня 2021 року №1 “Про виконання бюджету  Чопської міської територіальної громади за січень – червень 2021  року”

Рішення 6 сесії восьмого скликання від 23 червня 2021 року №1 “ Про виконання бюджету  Чопської міської територіальної    громади за січень – березень 2021  року”

Рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №1 “Про виконання бюджету міста за січень – грудень 2020 року”

Рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №2 “Про виконання  бюджету Есеньської  сільської  ради за січень – грудень 2020 року”

Рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №3 “Про виконання  бюджету Соловківської сільської ради за січень – грудень 2020 року”

Рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №4 “Про виконання бюджету Тисаашванської сільської ради за січень-грудень 2020 року”

Рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №5 “Про виконання  бюджету Червонівської сільської ради за січень – грудень 2020 року”

Рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №6 “Про виконання  бюджету Соломонівської  сільської ради за січень – грудень 2020 року”