У Чопській МТГ пройшла весняна толока (ФОТО)

Дата: 12.04.2022 12:05

Сьогодні, 12 квітня, працівники Чопської міської ради взяли участь у весняній толоці. Упродовж першої половини дня впорядковано квітники, які розташовані у центральній частині міста. Зокрема, проведено земельні роботи, обрізані кущі та квіти, прибране опале листя тощо. Також було прибрано поблизу адміністративних будівель міської ради у Чопі та селах, закладів освіти, культури, охорони здоров’я,  меморіалу “Загиблим воїнам – визволителям Чопа”.

Крім того, проведено впорядкування другої частини парку, де нещодавно також прибирали люди, котрі тимчасово перебувають у Чопському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені, які таким способом намагалися віддячити за прихисток, тепло та підтримку нашої громади.

Разом із тим продовжується озелення міста. Зокрема, на вулиці Головній, впродовж останніх років було висаджено алею японських вишень, на місці зламаних чи вкрадених дерев було висаджено ще 19 сакур.