Гуманітарну допомогу від Чопської МТГ доставили на Херсонщину (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 21.06.2023 09:16

Як ми повідомляли, у понеділок був сформований і відправлений вантаж із гуманітарною допомогою для мешканців смт. Білозерка Херсонської області, які постраждали від підриву Каховської ГЕС і потерпають від постійних обстрілів, під супроводом волонтерів нашої громади: п. Уляни,  Віктора Меліки та Валерія Костецького.

Важкі дві доби добиралися наші добровольці, аби передати генератор, воду та фільтри для очищення води, продукти харчування, корм для тварин, засоби гігієни та дезінфекції, медикаменти, розкладачки та матраци тощо для потреби білозерців.

Велика подяка сміливим пані Уляні, пану Віктору та Валерію, які згодилися та поїхали в таку далеку та небезпечну дорогу. Щиро дякуємо всім, хто долучився до збору.

Сподіваємося, що передана допомога допоможе постраждалим мешканцям пережити це лихо! Разом ми сила! Разом до ПЕРЕМОГИ!