Порушники благоустрою (ФОТО)

Дата: 07.11.2023 16:18

Як ми повідомляли, наприкінці жовтня проведено демонтаж старих майданчиків, зокрема, на вулиці Спортивній та проспекті Залізничників, оскільки у місті облаштовано закриті майданчики з твердим покриттям для збирання твердих побутових відходів майданчики. На місці попередніх майданчиків встановлено заборонні таблички. Однак недобросовісні мешканці продовжують залишати сміття в невстановлених місцях, систематично порушуючи правила благоустрою.

Разом із тим триває фіксація та покарання порушників, зокрема, за допомогою системи відеоспостереження. До відповідальності та сплати штрафів притягнуто двох мешканців громади, які викидали сміття у невстановлених для цього місцях.

Шановні мешканців, просимо усіх, хто не отримав електронний ключ (чип), звертатися в Управління ЦНАП чи до Чопської міської ради.