06 Вересня, 2023 р., 08:36
Шановні мешканці Чопа!
05 Вересня, 2023 р., 15:07
Завтра, 06 вересня,  з 10.00  до 12.00 год. в приміщенні Управління ЦНАП Чопської міської ради (м. Чоп, вул. Головна, 43) відбудеться виїзний прийом громадян  відділом «Чопське бюро правової допомоги». Всі бажаючі зможуть отримати безоплатні правові консультації з юридичних питань.
05 Вересня, 2023 р., 15:01
Шановні мешканці міста Чоп!
01 Вересня, 2023 р., 10:49
У вівторок, 5 вересня, з 09.00 до 14.00 год. в приміщенні Управління Центр надання адміністративних послуг (м. Чоп, вул. Головна, 43) буде відбуватися прийом громадян працівниками Ужгородського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.
01 Вересня, 2023 р., 10:43
У понеділок, 11 вересня, о 16.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин та містобудування з наступним порядком денним:
01 Вересня, 2023 р., 10:41
У понеділок, 11 вересня, о 15.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку з наступним порядком денним: