18 Вересня, 2023 р., 16:23
Чопська міська рада інформує про проведення громадських  обговорень проєкту Аналітичного звіту.
15 Вересня, 2023 р., 12:28
Чопська міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення для отримання пропозицій щодо перейменування однієї із вулиці м. Чоп та запрошує усіх бажаючих жителів Чопської територіальної громади долучитись до обговорення даного питання:
15 Вересня, 2023 р., 12:26
Чопська міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення для отримання пропозицій щодо перейменування вулиці Садова в м. Чоп та запрошує усіх бажаючих жителів Чопської територіальної громади долучитись до обговорення даного питання:
15 Вересня, 2023 р., 10:47
У четвер, 21 вересня, о 14.00 год. у залі засідань Чопської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Чопської міської ради з наступним порядком денним: