28 Вересня, 2021 р., 09:00
25 вересня в м. Ужгород відбувся гала-концерт арт-проєкту "Зіркове майбутнє Срібної землі" Заслуженого академічного Закарпатського народного хору з талановитими дітьми краю.  У цьому концерті взяла участь і учениця Чопської музичної школи Ребека Дзяпко.
27 Вересня, 2021 р., 13:56
У другій половині вересня у Петрівці облаштувано вуличне освітлення. Протягом цього часу була проведена повна заміна усіх ламп вуличного освітлення, облаштовано два нових світильника та прокладено близько 100 метрів СІП кабелю.
27 Вересня, 2021 р., 11:04
Відповідно до інформації Відділу охорони здоров’я Чопської міської ради, КНП “Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги”, Чопського відділення лабораторних досліджень Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” інформуємо, що станом на 27 вересня у 993 мешканців Чопської міської територіальної громади виявлено зараження коронавірусом COVID-19, із яких:
27 Вересня, 2021 р., 10:11
Учора, 26 вересня, у селі Худльово Середнянської територіальної громади відбувся відкритий регіональний фестиваль закарпатської народної пісні "Коли собі заспіваю". Своїми яскравими виступами порадували гостей фестивалю й артисти комунального закладу "Центр культури та дозвілля Чопської МТГ": ансамбль студії сучасної естрадної пісні “Феєрверк”, народний ансамбль сучасного танцю “Арабеск”, солісти КЗ Анна Павлечко та Віра Сентипал, комедійним дует “Кумочки”. За популяризацію нематеріальної культурної спадщини, пісенної традиції закарпатської народної пісні, збереження мистецтва народного співу колективи й солісти були нагороджені подяками.
27 Вересня, 2021 р., 09:48
Останній населений пункт нашої громади відзначив своє свято. Учора, 26 вересня, Есень відсвяткувала День села. Захід розпочався з поїздки до географічного центру Європи. Упродовж дня відбулися презентація етнографічної виставки в Есенському сільському будинку культури-філії КЗ “Центр культури та дозвілля Чопської МТГ”, покладання квітів до пам’ятників I-II Cвітових воєн.
24 Вересня, 2021 р., 11:57
Шановні мешканці Чопської міської територіальної громади!
24 Вересня, 2021 р., 11:44
Відповідно до рішення 7 сесії восьмого скликання від 31 серпня 2021 року №14 затверджена Програма оздоровлення та відпочинку дітей Чопської міської територіальної громади на 2022-2024 роки. Метою Програми є створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей територіальної громади, вдосконалення системи оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення надання державних гарантій щодо доступності та якості відповідних послуг.
23 Вересня, 2021 р., 16:31
Сьогодні, 23 вересня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань  законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики. Депутати розглянули 6 питань порядку денного та рекомендували їх до розгляду на засіданні 8 сесії, котра відбудеться 29 вересня.